31.8.10

Peaaegu nagu luksushotell: B&B La Boheme Lucca linnas Itaalias

Ma nõustasin natukene toredaid inimesi seoses nende Itaalia reisiga ning seoses sellega koorus mälestustest esile üks väga armas majutuskoht Lucca linnas Itaalias. Panen meenutuseks kirja, ehk on veel inimesi sinna kanti reisile minemas.

Lucca üldse on minu üks lemmikuid Itaalias, see on ajalooliselt olnud väga rikas linnriik ning 4,2 km pikkuse müüri sisse mahub uskumatu arv kauneid kirikuid, paleesid, Rooma-aegse amfiteatri müüride vahele ehitatud väljak, romantiline Torre Guingi katusepark, mida tuleks kindlasti oma kallimaga külastada just nimelt õhtul, kui kogu linn on valgustatud jpms. Kunagi ma olen Luccast natukene pikemalt ka kirjutanud.

Ühesõnaga, kui Luccas majutust otsite, siis täitsa kesklinnas asub ülimalt armas B&B La Boheme.
Seal on ainult neli tuba, aga kõik on hästi avarad, heas korras, Toscanaliku sisustusega ja vannitoad on ka väga korralikud. Kõik sviidid kannavad Puccini ooperite nimesid, seal on Madame Butterfly, Tosca, Rondine ja Fanciulla del West. Lähemalt saad vaadata kodulehelt.
Hinnaskaala oleneb hooajast, kahene tuba võib olla 90-140 eurot. Praegu septembrisse oleks olnud tuba 120 eurot.

Ma ise majutusin esimeses helesinises toas ja siis maksime selle eest 80 euri, aga eks aeg on edasi läinud.Kui kedagi peaks huvitama broneerimine, siis kontaktid on siin:

La Bohème www.boheme.it
Via Del Moro 2, Lucca
e-mail: info@boheme.it
Tel. 0039 0583 462404

If you would like to book, may you send your credit card number and the expiration date (just to hold the room), and the time of your arrival please.
The check-in time is from 14.00 till 19.00.

Cancellation policy
2 weeks before the check-in date, penalty 20% of the reservation.
1 week before the check-in date, penalty 50% of the reservation.

No comments: